KULLANIM ŞART VE KOŞULLARI

www.marathon-istanbul.com isimli site bu siteyi kullanan kişilerin bireysel olarak bilgilendirilmesine yöneliktir. Ziyaretçi siteye girdiğinde kullanım şartlarını okuduğunu ve kabul ettiğini onaylar.

Bu sitede tanıtılan seyahat ve etkinlikler merkezi Reha Yurdakul Sk. No: 22/5 Şişli 34381 İstanbul adresinde bulunan,  Bay Jean-Michel Foucault tarafından idare edilen, İstanbul Ticaret Siciline 971432 sicil numarası ile kayıtlı bulunan, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 29 Eylül 1992 tarihinde verilmiş olan 2285 numaralı A grubu seyahat acentesi lisansına sahip olan Tab Tur Turizm İşletmeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından oluşturulmuştur.

FİKRİ MÜLKİYET – MÜELLİF HAKKI – TELİF HAKKI

Sitede yer alan yazılı ve görsel öğelerin tamamının mülkiyet hakkı Tab Turizm’e aittir. 

  • Bu site Anouar Kacem tarafından oluşturulup, Tab Tur Turizm Travel Agency & DMC tarafından gerçekleştirilmiştir.
  • Bu sitenin yerleşim adresi: OVH – 2 Rue Kellermann BP 80157 59053 ROUBAIX CEDEX 1 – France

Bu sitede yer alan öğelerden herhangi birinin tamamen veya kısmen çoğaltılması yasaktır. Tab Turizm’in izni olmadan bu site ile herhangi bir bağlantı kurulmasına izin verilmez.

ÜRÜNLERLE İLGİLİ BİLGİLER

Ürün ve hizmetlerinin sürekli olarak geliştirilmesi politikası çerçevesinde Tab Turizm sunduğu hizmetin özelliklerini herhangi bir zamanda değiştirebilir. Bu sitede yer alan bilgiler genel özelliğe sahip olup sözleşmeden kaynaklanan bir yükümlülük oluşturmazlar.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

Kimliğinizi veya sizinle ilgili bireysel özelliğe sahip diğer herhangi bir bilgiyi açıklamanız gerekmeden www.marathon-istanbul.com isimli siteye başvurmak mümkündür.

Tab Turizm özel hayatınıza saygı göstermeyi, bize bildirmeniz istenen kişisel bilgilerinizi korumayı ve ifşa etmemeyi taahhüt eder.

SORUMLULUKLAR

www.marathon-istanbul.com isimli siteyi sorumluluğu tamamen size ait olmak üzere kullanırsınız. Tab Turizm bu sitenin veya ona bağlı diğer sitelerin kullanımından kaynaklanan olası, doğrudan veya dolaylı zararların sonuçlarından sorumlu tutulamaz.

Tab Turizm sitede yer alan yasal uyarılar ile öğe ve ürünleri önceden haber vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Bu değişikliklerin tamamı bu şart ve koşullara başvurması gereken internet kullanıcıları tarafından kural olarak kabul edilir.